1.Productoverzicht:
De GD290-serie high-performance universele vectorfrequentiekonverter, met driefasig 380V niveau, zware belasting 4kW / lichte belasting 5.5kW, compacte boekvormige structuur, sensorloze vectorbesturing,groot laagfrequente koppel, snelle dynamische reactie, geschikt voor conventionele ventilatoren, pompen en kleine tot middelgrote zware apparatuur, met een vriendelijke installatie van de kast en een sterke veelzijdigheid.
2.Voordelen van het product:
a. lage frequentie, hoog koppel: 150% koppel kan worden bereikt bij 0,5 Hz en de start met zware belasting is soepel.
b. Grote spanningsstabiliteit: geschikt voor een breed spanningsbereik van 380~480 V, stabiele werking zelfs bij schommelingen van het net.
c. Drievoudig duurzaam: een schakelbord met een drievoudige coating, stof-, vocht- en schokbestendig, betrouwbaar onder moeilijke omstandigheden.
d. Significante energiebesparing: speciale algoritmen voor ventilatoren en pompen, hoge energiebesparing.
Eenvoudige debugging: High-definition paneel, parameters kunnen met één klik worden ingesteld en foutzelfdiagnose is beschikbaar.
f. Rijke communicatie: standaard Modbus, uitbreidbaar naar Profinet/DP, enz.
g. Flexible installatie: dubbele opties voor muur- / spoormontage, waardoor ruimte wordt bespaard.
h. Volledige bescherming: overstroom/overspanning/onderspanning/oververhitting/fase ontbreken meerdere beschermingsmaatregelen.
3.Technische specificaties(GD290-004G/5R5P-4)
| Parameters | Specificatie |
|---|---|
| Model | GD290-004G/5R5P-4 |
| Kracht | Zware belasting: 4,0 kW / lichte belasting: 5,5 kW |
| Inlaatspanning | driefasige wisselstroom 380V - 480V (±15%), 50/60Hz |
| Uitgangsfrequentie | 0 ‰ 400 Hz |
| Besturingsmodus | V/F, sensorloze vector (SVC) |
| Overbelastingcapaciteit | Zware belasting: 150% voor 60s; lichte belasting: 120% voor 60s |
| Communicatie | Standaard: Modbus RTU. |
| Bescherming | IP20 |
| Koelmethode | Geforceerde luchtkoeling |