| Przemysł | PRODUKCJA |
|---|---|
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Kategoria | Systemy automatyki i sterowania |
| Zgodność | Systemy SCADA, panele HMI |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
|---|---|
| Userinterface | Ekran dotykowy HMI / zdalny monitoring |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Integracja | SCADA, systemy MES |
| Montowanie | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Certyfikaty | CE, UL, Rohs |
|---|---|
| Typ | System automatyzacji |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Punkty wyjściowe | 20 |
| Pamięć | 1 |
| Funkcje bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne, zabezpieczenie przed przeciążeniem |
|---|---|
| Liczba wejść | 16 wejść cyfrowych |
| Typ instalacji | Montaż na panelu, montaż w stojaku |
| Rodzaj mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Aktualna cena | Opiera się na ofercie |
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
|---|---|
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Łączność | Wi-Fi, Ethernet, port szeregowy |
| Rodzaj mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Nr części | 200-595-072-122 Procesor VM600 |
|---|---|
| Montowanie | Montaż na szynie DIN lub panelu |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
| Liczba wejść | 16 do 64 |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
|---|---|
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Zgodność z normami bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Standardy bezpieczeństwa | CE, UL, Rohs |
|---|---|
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Standardy bezpieczeństwa | CE, UL, Rohs |
|---|---|
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |