| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Zakres temperatury roboczej | -40°C do 85°C |
| Typ czujnika | Bliskość, temperatura, ciśnienie, optyczne, ultradźwiękowe, wibracje |
| Waga | 00,64 kg |
| Pojemność pamięci | Zwykle od 1 KB do 1 MB |