| Ονομαστική ισχύς εξόδου | 3,3 kW |
|---|---|
| Ωριαία ταχύτητα | 1200 σ.α.λ |
| Ονομαστική τάση | 191 V AC |
| Ονομαστική συχνότητα | 80 Hz |
| Ονομαστικό ρεύμα | 11 Α |
| Φάση | 3-Φάση |
| Κωδικοποιητής | I64 Pulse Codeder |
| Τύπος άξονα | Ευθύς άξονας με κλειδί |
| Μέθοδος Ψύξης | Ψύξη με ανεμιστήρα / συναγωγή |
| Βάρος | Περίπου 77 λίβρες (35 κιλά) |
| Προέλευση | Ιαπωνία |