| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθετημένο στο πόδι, με φλάντζα |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθετημένο στο πόδι, με φλάντζα |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθετημένο στο πόδι, με φλάντζα |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Τρόπος εκκίνησης | Direct On Line (DOL), Star-Delta |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | λιγότερο από 10w |
| Dutycycle | συνεχής (S1) |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Απομακρυσμένη παρακολούθηση |
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Κατηγορία αποτελεσματικότητας | ΙΕ2, ΙΕ3, ΙΕ4 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 415V, 440V |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθετημένο στο πόδι, με φλάντζα |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθετημένο στο πόδι, με φλάντζα |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθετημένο στο πόδι, με φλάντζα |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθετημένο στο πόδι, με φλάντζα |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοποθετημένο στο πόδι, με φλάντζα |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |