| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Başlangıç yöntemi | Doğrudan Çevrimiçi (DOL), Yıldız-Üçgen |
|---|---|
| Güç tüketimi | 10W'tan az |
| Görev döngüsü | Sürekli (S1) |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Başvuru | Pompalar, Fanlar, Kompresörler, Konveyörler |
|---|---|
| UserInterface | HMI Dokunmatik Ekran / Uzaktan İzleme |
| Koruma derecesi | IP54 / IP55 / IP65 |
| Verimlilik sınıfı | IE2, IE3, IE4 |
| Gerilim | 220V, 380V, 415V, 440V |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |