| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |
| Αρχιτεκτονική | Κατανεμημένη αρχιτεκτονική με πολλαπλούς ελεγκτές |
|---|---|
| Αξιοπιστία | Υψηλή αξιοπιστία με δυνατότητες πλεονασμού |
| Περιοχές εφαρμογής | Χρησιμοποιείται σε βιομηχανίες όπως το πετρέλαιο και το φυσικό αέριο, η ηλεκτροπαραγωγή, η χημική κα |
| Προσαρμογή | Ρυθμιζόμενες στρατηγικές ελέγχου και λογικός προγραμματισμός |
| Ολοκλήρωση | Ενσωματώνεται με SCADA, PLC και άλλα συστήματα αυτοματισμού |
| Όνομα προϊόντος | Διεπαφή ανθρώπου-μηχανής (HMI) |
|---|---|
| operatingSystem | Ενσωματωμένο LINUX |
| Υποστηριζόμενα πρωτόκολλα | Modbus, Profibus, CANopen |
| Χωρητικότητα μνήμης | 128 MB RAM, 128 MB Flash |
| Τάση λειτουργίας | 24 V DC |
| Επικοινωνιακά λιμάνια | Ethernet, RS232, RS485 |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Υποστηριζόμενα πρωτόκολλα | Modbus, Profibus, CANopen |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση πάνελ |
| Μέθοδος εισαγωγής | Χωρητική αφή |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Επεκτασιμότητα | Υψηλό, υποστηρίζει την επέκταση από μικρά σε μεγάλα συστήματα |
|---|---|
| Αρχιτεκτονική | Κατανεμημένο, αρθρωτό |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Υποστηρίζει πολλαπλά πρωτόκολλα (π.χ. Ethernet/IP, Modbus, Profibus) |
| Διαχείριση συναγερμού | Προηγμένη διαχείριση συναγερμών και συμβάντων |
| Έλεγχος σε πραγματικό χρόνο | Ναι, παρέχει έλεγχο διαδικασίας σε πραγματικό χρόνο |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |