| Programmeringstaal | Ladderlogica, functieblokdiagram |
|---|---|
| Afmetingen | 90 x 100 x 75 mm |
| Model | S7-1200 |
| Onderdeelnr | P1KH002 |
| Aantal_van_I/O_punten | 128 |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| energieverbruik | 5 W |
| Model | S7-1200 |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Outputmethode | Relais |
| Levertijd | 5-7 DAGEN |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 STUKS |
| Modelnummer | ctrlX CORE X3 |
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Uitvoertype | Relais, transistor of triac |
| Uitgangstype | Relais |
| Gewicht | 0,83 kg |
| Onderdeelnr | Woodward 2301E |
| Levertijd | 5-7 DAGEN |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 STUKS |
| Modelnummer | IndraControl L65 |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
|---|---|
| Totaal aantal punten | 60 punten. |
| Uitvoertype | Relais, transistor, analoog |
| Onderdeelnr | 8273-1011 |
| Invoerpunten | 28 |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
|---|---|
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Aantal_van_ingangen | 14 |
| energieverbruik | 5 W |
| Afmetingen | 90 x 60 x 75 mm |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Werkelijke prijs | Onderhandeld |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Levertijd | 5-7 DAGEN |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 pc's |
| Merknaam | Allen‑Bradley |
| Modelnummer | 80026-044-06-R |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
|---|---|
| Werkelijke prijs | Onderhandeld |
| CPU-type | CPU 1214C |
| montage_type | DIN-rail |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |