DePNOZ X2.8P (bestelnr. 777301)is een standalone veiligheidsrelais uit de gerenommeerde PNOZ X-serie van Pilz. Het is ontworpen om veiligheidsfuncties te bewaken, zoalsNoodstopknoppen,veiligheidshekken, Enlichtbarrières. Het is compact22,5 mm breedmaakt het ideaal om ruimte te besparen in schakelkasten, en het beschikt overinsteekbare schroefklemmenvoor eenvoudige bedrading en onderhoud.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Bestelnummer | 777301 |
| Type | PNOZ X2.8P |
| Voedingsspanning (UB) | 24 V AC/DC |
| Stroomverbruik | AC: 5,5 VA / DC: 2,5 W |
| Ingangen | 1- of 2-kanaals bedrading (met/zonder dwarscircuitdetectie) |
| Veiligheidsuitgangen (N/O) | 3 (3 N/O onmiddellijk) |
| Hulpuitgang (NC) | 1 |
| Neem contact op met Huidige beoordeling | 6 A (AC1 / DC1) |
| Neem contact op met spanningswaarde | 240 V (AC1) / 24 V (DC1) |
| Gebruikscategorie (AC15) | 230V / 5A |
| Begintype | Automatische of handmatige reset |
| Terminaltype | Insteekbare schroefklemmen (24-12 AWG) |
| Montage | DIN-rail (35 mm) |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Afmetingen (H x B x D) | 94 x 22,5 x 121 mm |
| Netto gewicht | 185 gr |
| Omgevingstemperatuur | -35 tot +55 °C |
| Vochtigheidsgraad | 93% RV bij 40 °C (geen condensatie) |
| Bescherming van huisvesting | IP40 |
| Terminalbescherming | IP20 |
| Overspanningscategorie | III / II |
| Vervuilingsgraad | 2 |
Het apparaat voldoet aan de belangrijkste internationale normen, waaronder:
Dit veiligheidsrelais wordt doorgaans gebruikt in industriële machines voor: