I. Productoverzicht
GD270-110-4 is een Goodrive270 serie omvormer speciaal ontworpen voor ventilatoren en pompen.en is afgestemd op toepassingen met een tweede orde belasting zoals ventilatoren en pompenHet is compatibel met zowel asynchrone als permanente magneet synchrone motoren en beschikt over ingebouwde industrie-specifieke besturingslogic.hoge betrouwbaarheidHet is geschikt voor continue werking in gemeentelijke, watervoorziening, HVAC, chemische, metallurgische, energie en andere gebieden.
II. Voordelen van het product
III. Technische specificaties
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Modelnummer | GD270-110-4 380V/110KW |
| Nominaal vermogen | 110 kW ((150 pk) |
| Inlaatspanning | driefasige 380-440V wisselstroom (± 15%) |
| Invoerfrequentie | 50/60 Hz ((47-63 Hz) |
| Nominale uitgangsstroom | 220A |
| Uitgangsfrequentie | 0.1‐400 Hz |
| Besturingsmodus | V/F, sensorloze vectorcontrole (SVC) |
| Motortype | Asynchrone motor, permanente magneet synchrone motor |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Communicatie-interface | RS485 (Modbus), Profinet/Profibus-DP/CANopen (optioneel) |
| Omgevingstemperatuur | -10°C~+40°C ((Geen capaciteitsvermindering);Maximaal 50°C (capaciteitsvermindering) |