I. Productoverzicht
De GD270-055-4 is een inverter van de Goodrive270-serie, speciaal ontworpen voor ventilatoren en pompen.Het is speciaal ontworpen om de aandrijving van ventilatoren en pompen te optimaliseren, integreert branchespecifieke functies, balanceert efficiëntie, energiebesparing, stabiliteit en betrouwbaarheid en wordt veel gebruikt in industriële en gemeentelijke energiebesparende renovatie-scenario's.
II. Voordelen van het product
✅ Hoge efficiëntie en energiebesparing: uitgerust met ECO-energiebesparende algoritme, automatisch optimaliseert de output onder lage belastingomstandigheden; ondersteunt permanente magneet synchrone motor (PMSM),met een totaal energiebesparingspercentage van 20% tot 40%; heeft een slaap/waakfunctie, stopt automatisch bij lage belasting tijdens de nacht om het energieverbruik te verminderen.
✅ Speciale functies, klaar om te gebruiken: Ingebouwde functies voor ventilatoren / pompen / HVAC (PID), multi-pompcontrole (tot 8 pompen), baggeren, waterpijp zachte vulling, vloeistofniveaucontrole, enz.,vermindert de onderhoudskosten.
✅ Stabiel en duurzaam, geschikt voor harde omgevingen: 380-480V breedspanningsontwerp, tolerant voor netfluctuaties ±15%; onafhankelijke luchtleiding + drieproof verfcoating, stofdicht, vochtdicht,en hittebestendig; uitgerust met speciale bescherming tegen vorst, condensatie, lekken en brand; beschermingsniveau IP20, voldoet aan milieunormen 3C3/3S3.
✅ Flexibele uitbreiding, gemakkelijke integratie: Optioneel ingebouwde DC/uitvoerreactor om harmonics te onderdrukken; ondersteunt Profibus-DP, Profinet, CANopen, Modbus-TCP bussen; dual card slot design,flexibele I/O-uitbreiding; compact boekvormig, gemakkelijk in de kast te plaatsen.
III. Technische specificaties
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Modelnummer | GD270‐055‐4 |
| Nominaal vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Inlaatspanning | driefasige 380-440V wisselstroom (± 15%) |
| Invoerfrequentie | 63 Hz ((47-50/60 Hz) |
| Nominale uitgangsstroom | 115A |
| Uitgangsfrequentie | 0.1‐400 Hz |
| Besturingsmodus | V/F, sensorloze vectorcontrole (SVC) |
| Motortype | Asynchrone motor, permanente magneet synchrone motor |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Communicatie-interface | RS485 (Modbus), Profinet/Profibus-DP/CANopen (optioneel) |
| Omgevingstemperatuur | -10°C~+40°C ((Geen capaciteitsvermindering) |