1.Ürün Genel Görünümü
INVT GD290-011G/015P-4, Inventec GD290 serisi yüksek performanslı bir evrensel inverterdir.Üç fazlı 380 ̊480V giriş varOrta ve yüksek seviye evrensel sürücü senaryolarını hedefleyen kompakt bir kitap şeklinde bir tasarım benimsiyor. Yüksek performanslı vektör kontrolü + yüksek güvenilirlik + enerji tasarrufu vurguluyor.Fan gibi ekipmanlar için uygundur., pompalar, taşıyıcılar, karıştırıcılar vb.
2Ürün Avantajları
Yüksek performanslı vektör kontrolü: SVC sensörsüz vektör kontrolünü, FVC sensör tabanlı vektör kontrolünü ve V/F kontrolünü destekler; SVC modunda, 0.5Hz'de% 150 yüksek başlangıç tork çıkarabilir.1 hız oranı ile00 ve ± 0.2%'lik bir hız doğruluğu, ağır yükle başlangıç ve düşük hızda sorunsuz çalışma için uygundur.
b. Endüstriyel derecede yüksek güvenilirlik: Çekirdek kartı, toz, korozyon ve nem karşıtı, kalın bir üç kanatlı katmanla kaplanmıştır.Değişen elektrik ağları için geniş voltaj (± 15%) ile uyumludur; Dahili C3 filtre ve DC reaktörü, mükemmel EMC performansı ve güçlü harmonik bastırma; IP20 koruması, CE / RoHS sertifikası.
c. Etkili enerji tasarrufu: ECO enerji tasarrufu algoritması ile donatılmış, yükle dinamik olarak eşleşir; Fan ve pompa senaryoları için% 20'lik% 40'lık enerji tasarrufu ile akıllı uyku modunu destekler.
d. Zengin fonksiyonlar ve kolay genişleme: Çoklu pompa dolaşımı, hız izleme ve güç kapatma yeniden başlatma; Modbus RTU ile standart, isteğe bağlı PROFINET / PROFIBUS / CANopen;Dahili fren ünitesi (110kW'a kadar), çevresel maliyetleri tasarruf etmektedir.
e. Kompakt ve alan tasarrufu: Kitap şeklinde, yüksek güç yoğunluğu, boşluk bırakmadan yan yana kurulabilir ve kontrol dolabı hacmi% 30+ azaltabilir.
| Proje. | Parametreler |
|---|---|
| Model | GD290-011G/015P-4 |
| Güç | 11kW (Ağır yük G) / 15kW (Açık yük P) |
| Giriş | Üç fazlı 380-480V, 50/60Hz (47-63Hz) |
| Çıkış | 0 - 400Hz, üç fazlı 0 - 480V |
| Kontrol modunda. | SVC/FVC/V/F |
| Hız oranı | 1- Evet. |
| Çevre sıcaklığı | -10°C~+40°C |
| Korumak | IP20,CE/RoHS |
| Hız kontrolünün doğruluğu | ±0,2% ((SVC) |