1.Productenoverzicht
De INVT GD290-011G/015P-4 is een Inventec GD290 serie high-performance universele omvormer.Het heeft een driefase-invoer van 380~480VHet adopteert een compact boekvormig ontwerp, gericht op mid-to-high-end universele aandrijfscenario's. Het benadrukt high-performance vector control + high reliability + energy saving.Het is geschikt voor apparatuur zoals ventilatoren, pompen, transportbanden, mengmachines, enz.
2Voordelen van het product
a. High-performance vector control: ondersteunt SVC sensorless vector control, FVC sensor-based vector control en V/F control; in SVC-modus kan het 150% hoog startkoppel op 0,5 Hz uitvoeren,met een snelheidsverhouding van 1Voor een snelheid van ±0,2%, geschikt voor start met een zware belasting en een soepele werking bij lage snelheden.
b. Industriële hoge betrouwbaarheid: de kerncircuitplaat is bekleed met een dikke drievoudige laag, bestand tegen stof, corrosie en vocht;Het is compatibel met breedspanning (±15%) voor schommelende elektriciteitsnetten; ingebouwd C3-filter en gelijkstroomreactor, met uitstekende EMC-prestaties en sterke harmonische onderdrukking; IP20-bescherming, CE/RoHS-certificering.
c. Efficiënte energiebesparing: uitgerust met ECO-energiebesparend algoritme, dat dynamisch aan de belasting voldoet; ondersteunt intelligente slaapstand, met energiebesparingen van 20%~40% voor ventilator- en pompscenario's.
d. Rijke functies en gemakkelijke uitbreiding: ingebouwde multi-pompcirculatie, snelheidscontrole en herstart bij uitschakeling; standaard met Modbus RTU, optioneel PROFINET/PROFIBUS/CANopen;Ingebouwde remsysteem (tot 110 kW), waardoor bijkomende kosten worden bespaard.
e. Compact en ruimtebesparend: boekvormig, met een hoge vermogendichtheid, kan naast elkaar worden geïnstalleerd zonder gaten achter te laten en het volume van de bedieningskast kan met 30%+ worden verminderd.
| Project | Parameter |
|---|---|
| Model | GD290-011G/015P-4 |
| Kracht | 11 kW (zware belasting G) / 15 kW (lichte belasting P) |
| Invoer | Driedimensionale schakelaars |
| Output | 0 - 400 Hz, driefasig 0 - 480 V |
| Besturingsmodus | SVC/FVC/V/F |
| Snelheidsverhouding | 1- Ik heb geen idee. |
| Omgevingstemperatuur | -10°C tot +40°C |
| Bescherm | IP20, CE/RoHS |
| De snelheidsregeling is nauwkeurig | ± 0,2% ((SVC) |