1.Ürüne Genel Bakış
INVT GD290-7R5G/011P-4, düşük voltajlı, çok fonksiyonlu bir evrensel invertör olan YINGWEI-TENG'in GD290 serisinden bir invertördür. 7,5 kW gücünde G tipi (sabit tork) ve 11 kW gücünde P tipi (değişken tork) tipindedir. Kompakt kitap şeklinde bir yapıya sahip olan üç fazlı 380–480V ile çalışır. Orta ve üst düzey evrensel sürücü senaryoları için tasarlanmış olup, yüksek performanslı vektör kontrolü + yüksek güvenilirlik + enerji tasarrufuna vurgu yapar. Fan, pompa, konveyör, mikser gibi ekipmanlara uygundur.
2. Ürün Avantajları
A. Ağır yükte başlatma ve sabit hız: SVC sensörsüz vektör kontrolü, 0,5Hz çıkış %150 tork; hız oranı 1:200, hız doğruluğu ±%0,2, ağır yükte başlatma ve düşük hızda düzgün çalışma için uygundur.
B. Yüksek güvenilirliğe sahip endüstriyel sınıf tasarım: Toza, korozyona ve neme dayanıklı, kalınlaştırılmış üç geçirmez kaplamalı çekirdek levha.
C. Önemli enerji tasarrufu: ECO enerji tasarrufu algoritması + akıllı uyku modu, fan ve pompa senaryolarında %20-%40 enerji tasarrufu.
D. Zengin işlevler ve kolay genişletme: Dahili çoklu pompa sirkülasyonu, hız takibi, elektrik kesintisinde yeniden başlatma, frekans modülasyonu / sabit uzunluklu kontrol.
e. Kompakt ve yerden tasarruf sağlayan: Kitap şeklinde, yüksek güç yoğunluğu, boşluk bırakmadan yan yana monte edilebilir, kontrol panosu hacmi %30'dan fazla azaltılabilir.
| Proje | parametre |
|---|---|
| Modeli | GD290-004G/5R5P-4 |
| Güç | 7,5kW (Ağır hizmet G) / 11kW (Hafif yük P) |
| Giriş | Üç fazlı 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Çıkış | 0 - 400Hz, üç fazlı 0 - 480V |
| Kontrol modu | SVC/FVC/V/F |
| Hız oranı | 1:100(SVC);1:1000(FVC) |
| İletişim | Modbus RTU/TCP,PROFINET,CANopen(Opsiyonel) |
| Korumak | IP20,CE/RoHS |
| Boyutlar (Genişlik × Yükseklik × Derinlik) | 117×234×193 mm |