1.Productoverzicht
INVT GD290-7R5G/011P-4 is een omvormer uit de GD290-serie van YINGWEI-TENG, een multifunctionele universele laagspanningsomvormer. Hij is van het G-type (constant koppel) met een vermogen van 7,5 kW, en van het P-type (variabel koppel) met een vermogen van 11 kW. Het werkt op driefasig 380–480V en heeft een compacte boekvormige structuur. Het is ontworpen voor universele aandrijfscenario's uit het midden- tot hogere segment, waarbij de nadruk ligt op krachtige vectorbesturing + hoge betrouwbaarheid + energiebesparing. Het is geschikt voor apparatuur zoals ventilatoren, pompen, transportbanden en mixers.
2. Productvoordelen
A. Opstarten bij zware belasting en stabiele snelheid: SVC sensorloze vectorbesturing, 0,5 Hz uitgang 150% koppel; snelheidsverhouding 1:200, snelheidsnauwkeurigheid ±0,2%, geschikt voor opstarten met zware belasting en soepele werking bij lage snelheid.
B. Zeer betrouwbaar ontwerp van industriële kwaliteit: kernplaat met verdikte drievoudige coating, bestand tegen stof, corrosie en vocht.
C. Aanzienlijke energiebesparing: ECO-energiebesparend algoritme + intelligente slaapmodus, energiebesparing van 20%–40% in ventilator- en pompscenario's.
D. Rijke functies en eenvoudige uitbreiding: ingebouwde circulatie met meerdere pompen, snelheidsregistratie, herstart bij stroomuitval, frequentiemodulatie / regeling met vaste lengte.
e. Compact en ruimtebesparend: boekvormig, hoge vermogensdichtheid, kunnen naast elkaar worden geïnstalleerd zonder gaten te laten, het volume van de schakelkast kan met meer dan 30% worden verminderd.
| Project | parameter |
|---|---|
| Model | GD290-004G/5R5P-4 |
| Stroom | 7,5 kW (zware belasting G) / 11 kW (lichte belasting P) |
| Invoer | Driefasig 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Uitvoer | 0 - 400 Hz, driefasig 0 - 480 V |
| Controlemodus | SVC/FVC/V/F |
| Snelheidsverhouding | 1:100(SVC);1:1000(FVC) |
| Mededeling | Modbus RTU/TCP,PROFINET,CANopen (optioneel) |
| Beschermen | IP20,CE/RoHS |
| Afmetingen (breedte x hoogte x diepte) | 117×234×193mm |