1.Ürün Genel Görünümü:
GD290 serisi, InverterTech'in yeni nesil yüksek performanslı evrensel vektör frekans dönüştürücüdür.ve FVC (sensör tabanlı vektör) kontrolü, 0,75kW'dan 500kW'a kadar motorlarla uyumludur ve 380~480V geniş bir giriş voltaj aralığına sahiptir. Yüksek hassasiyeti, yüksek güvenilirliği ve yüksek maliyet etkinliğini vurgular.ve endüstriyel hız kontrolü senaryolarının çoğuna uygundur.
2.Ürün Avantajları:
a. Güçlü tork çıkışı: Düşük frekanslı yüksek tork, pürüzsüz başlangıç, ağır yüklü ekipman kolayca kullanılabilir, başlangıç-durma sırasında etki yoktur
Çoklu koruyucu önlemler ve dayanıklılık: Çatlak, toz, nem ve şok geçirmez, karmaşık atölyeler için uygun üç kanatlı devre kartı
c. Akıllı enerji tasarrufu işleyişi: Fanlar ve pompalar için özel enerji tasarrufu modu, ekipman güç tüketimini önemli ölçüde azaltır
d. Kolay ve verimli çalışma: Yüksek çözünürlüklü dijital panel, parametreler tek tıklamayla ayarlanabilir, hatalar otomatik olarak tespit edilebilir
e. Güçlü uyumluluk: Standart iletişim arayüzü etiketlidir, otomasyon kontrol sistemlerine bağlanabilir
Esnek montaj: Duvar monte ve ray monte montaj yöntemlerini destekler, kontrol dolabı alanını tasarruf eder
Gürültü ve frekans stabilizasyonu: Geniş bir gerilim aralığına uyum, şebeke dalgalanması ortamında hala istikrarlı çalışma
3.Teknik özellikler(GD290-2R2G/003P-4)
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | GD290-2R2G/003P-4 |
| Güç | Ağır yük: 2.2kW / Hafif yük: 3.0kW |
| Giriş voltajı | Üç fazlı AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Çıkış sıklığı | 0 ¢ 400 Hz |
| Kontrol modunda. | V/F kontrolü, sensörsüz vektör kontrolü |
| Aşırı yükleme kapasitesi | Ağır yük: 60'lar için% 150; Hafif yük: 60'lar için% 120 |
| İletişim | Standart olarak Modbus iletişim ile donatılmıştır ve çeşitli endüstriyel iletişimlerle genişletilebilir. |
| Koruma | IP20, üç kanatlı devre kartı |
| Soğutma yöntemi | Sıcaklık dağılımı için hava soğutması |