| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |