| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Producent | Siemensa |
| Aplikacja | Kontrola produkcji i procesu |
| Łączność | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Standardy zgodności | CE, UL, Rohs |