| Giriş Sayısı | 14 |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Ağırlık | 0,5 kg |
| Boyutlar | 90x100x75 mm |
| Renk | Normal |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Renk | Normal |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Giriş Noktaları | 36DI |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Tarama Süresi | Tipik olarak 1 ila 10 milisaniye |
| Montaj tipi | DIN Ray veya Panel Montajı |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Giriş Noktaları | 36DI |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| İşlev | Endüstriyel süreçleri otomatikleştirir |
|---|---|
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
| Gerçek Fiyat | teklife dayalı |
| UserInterface | HMI Dokunmatik Ekran / Uzaktan İzleme |