| Material | Stainless Steel, Plastic, Aluminum |
|---|---|
| Inputtype | Digital And Analog Inputs |
| Condition | New Original With Sealed |
| Scalability | Modular Expansion Supported |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Output Points | 16DO |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Power | 2 |
| Ip Rating | IP30 To IP67 |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Output Points | 16DO |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Power | 2 |
| Ip Rating | IP30 To IP67 |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Output Points | 16DO |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Power | 2 |
| Ip Rating | IP30 To IP67 |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Output Points | 16DO |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Power | 2 |
| Ip Rating | IP30 To IP67 |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Output Points | 16DO |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Power | 2 |
| Ip Rating | IP30 To IP67 |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Output Points | 16DO |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Power | 2 |
| Ip Rating | IP30 To IP67 |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Output Points | 16DO |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Power | 2 |
| Ip Rating | IP30 To IP67 |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Output Points | 16DO |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Power | 2 |
| Ip Rating | IP30 To IP67 |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Output Points | 16DO |
| Integrationcapability | Compatible With MES, ERP Systems |
| Power | 2 |
| Ip Rating | IP30 To IP67 |