| Mounting Type | Wall-mounted, Panel-mounted |
|---|---|
| Ambient Temperature Range | -10°C To 50°C |
| Expandability | Modular With Expansion Modules |
| Coolingmethod | Air-cooled Or Liquid-cooled |
| Point | 14 (8DI+6DO) |
| Material | Stainless Steel, Plastic, Aluminum |
|---|---|
| Inputtype | Digital And Analog Inputs |
| Condition | New Original With Sealed |
| Scalability | Modular Expansion Supported |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
| Material | Stainless Steel, Plastic, Aluminum |
|---|---|
| Inputtype | Digital And Analog Inputs |
| Condition | New Original With Sealed |
| Scalability | Modular Expansion Supported |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
| Material | Stainless Steel, Plastic, Aluminum |
|---|---|
| Inputtype | Digital And Analog Inputs |
| Condition | New Original With Sealed |
| Scalability | Modular Expansion Supported |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
| Material | Stainless Steel, Plastic, Aluminum |
|---|---|
| Inputtype | Digital And Analog Inputs |
| Condition | New Original With Sealed |
| Scalability | Modular Expansion Supported |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
| Material | Stainless Steel, Plastic, Aluminum |
|---|---|
| Inputtype | Digital And Analog Inputs |
| Condition | New Original With Sealed |
| Scalability | Modular Expansion Supported |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
| Material | Stainless Steel, Plastic, Aluminum |
|---|---|
| Inputtype | Digital And Analog Inputs |
| Condition | New Original With Sealed |
| Scalability | Modular Expansion Supported |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
| Material | Stainless Steel, Plastic, Aluminum |
|---|---|
| Inputtype | Digital And Analog Inputs |
| Condition | New Original With Sealed |
| Scalability | Modular Expansion Supported |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
| Material | Stainless Steel, Plastic, Aluminum |
|---|---|
| Inputtype | Digital And Analog Inputs |
| Condition | New Original With Sealed |
| Scalability | Modular Expansion Supported |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
| Material | Stainless Steel, Plastic, Aluminum |
|---|---|
| Inputtype | Digital And Analog Inputs |
| Condition | New Original With Sealed |
| Scalability | Modular Expansion Supported |
| Output Voltage | 0-480 V AC |