| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Funkcje bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne, zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Łączność | Zdalny monitoring i kontrola |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Funkcje bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne, zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Łączność | Zdalny monitoring i kontrola |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
|---|---|
| Liczba wejść | 16 wejść cyfrowych |
| Zgodność z normami bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Typ wyjścia | Wyjścia przekaźnikowe, tranzystorowe, analogowe |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Funkcje bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne, zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Łączność | Zdalny monitoring i kontrola |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Funkcje bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne, zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Łączność | Zdalny monitoring i kontrola |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Czas reagowania | 1 ms do 10 ms |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych, tekst strukturalny |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Czas reagowania | 1 ms do 10 ms |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych, tekst strukturalny |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Czas reagowania | 1 ms do 10 ms |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych, tekst strukturalny |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Czas reagowania | 1 ms do 10 ms |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych, tekst strukturalny |
| Gwarancja | 1 do 3 lat |
|---|---|
| Pobór mocy | Mniej niż 10 W |
| Nr części | 200-595-072-122 Procesor VM600 |
| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |