| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως συμπαγή μεγέθη |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 12-24 V συνεχής |
| Χρόνος απόκρισης | Συνήθως 1-10 ms |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως 85°C |
| Προστασία | IP65, IP67, IP68 |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τεμ. |
| Μάρκα | Honeywell |
| Πιστοποίηση | Brand new original |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 ΤΕΜ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Schneider |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 ΤΕΜ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Schneider |
| Σημεία Εξόδου | 20 |
|---|---|
| Λειτουργία | Ελέγξτε την ταχύτητα και τη ροπή των ηλεκτρικών κινητήρων μεταβάλλοντας τη συχνότητα και την τάση ει |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 200-600V AC |
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχιο, πάνελ, επιδαπέδιο |
| Powerrating | 0,5 kW έως 1000 kW (διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο) |