| Model | S7-1200 |
|---|---|
| energieverbruik | 5 W |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Onderdeelnr | D2-09BDC1-1 |
| Input_spanning | 24 V DC |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
|---|---|
| Uitbreidingsmogelijkheden | Modulaire uitbreiding ondersteund |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Aantalfi/Opunten | Van 8 tot 1024+ |
| Mededeling_protocol | Uitdagen |
|---|---|
| Punt | 14 (8DI+6DO) |
| Uitbreidingsmodules_ondersteund | WAAR |
| Aantal_van_ingangen | 14 |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Invoerpunten | 100-2 |
|---|---|
| Sollicitatie | Olie- en gasfabriek |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20 tot 60 °C |
| Kleur | Normaal |
| Vervaardiging | Siemens |
| Geheugen | 125 kB |
|---|---|
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Vervaardiging | Siemens |
| energieverbruik | 5 W |
| Onderdeelnr | 5009-421 |
| ScanTime | Meestal 1 ms tot 10 ms |
|---|---|
| Outputmethode | transistor |
| Productnaam | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Toepassingsgebieden | Productieautomatisering, procescontrole, robotica, gebouwautomatisering |
| Voeding | Typisch 24V DC of 120/230V AC |
| Vervaardiging | Siemens |
|---|---|
| Geheugen | 50 kB |
| Invoerpunten | 28 |
| Outputmethode | Relais |
| Gewicht | 0,3 kg |
| Outputmethode | transistor |
|---|---|
| Invoerpunten | 100-2 |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| energieverbruik | 5 W |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Model | S7-1200 |
|---|---|
| Input_spanning | 24 V gelijkstroom |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Kleur | Normaal |
| Geheugen_grootte | 50 kB |
| Invoerpunten | 36DI |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Geheugencapaciteit | Varieert (bijvoorbeeld 32 KB tot 1 MB of meer) |
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
| Aantalfi/Opunten | Varieert (bijvoorbeeld 8 tot 512 of meer) |