| Toepassingsgebieden | Productieautomatisering, procescontrole, robotica |
|---|---|
| Invoerpunten | 28 |
| Voeding | 24V gelijkstroom of 120/230V wisselstroom |
| Punt | 14 (8DI+6DO) |
| Processortype | Met microprocessor |
| Totaal aantal punten | 60 punten. |
|---|---|
| Geheugen_grootte | 50 kB |
| Uitgangspunten | 20 |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Kleur | Normaal |
|---|---|
| Outputmethode | Relais |
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, DeviceNet |
| Voeding | 24V DC of 110/220V AC |
| Uitgangstype | Relais |
| Voeding | 24V gelijkstroom of 120/230V wisselstroom |
|---|---|
| Gewicht | 0,5 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Uitvoertype | Digitaal en analoog |
| ScanTime | Meestal 1 tot 10 ms |
| Kleur | Normaal |
|---|---|
| Uitvoertype | Relais |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Totaal aantal punten | 60 punten. |
| Invoerpunten | 36 punten. |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Invoertype | Digitaal en analoog |
| Uitvoertype | Digitaal en analoog |
| Outputmethode | Relais |
| Kleur | Normaal |
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
|---|---|
| Programmeertaal | Ladder Logic, Function Block Diagram, gestructureerde tekst |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Gewicht | 0,2 kg |
| Geheugencapaciteit | Van 2 KB tot 1 MB of meer |
| Onderdeelnr | F2-08AD-1 |
|---|---|
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Input_spanning | 24 V DC |
| Uitgangspunten | 20 |
| Aantal_van_ingangen | 14 |
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
|---|---|
| Outputmethode | transistor |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
| Programmeertaal | Ladder Logic, Function Block Diagram, gestructureerde tekst |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
|---|---|
| Uitgangstype | Relais |
| Onderdeelnr | F4-04DA |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Voedingsspanning | AC240-360V. |