| ApplicationAreas | Manufacturing Automation, Process Control, Robotics |
|---|---|
| Input Points | 28 |
| PowerSupply | 24V DC Or 120/230V AC |
| Point | 14 (8DI+6DO) |
| ProcessorType | Microprocessor-based |
| Total Points | 60 Points. |
|---|---|
| Memory_Size | 50 KB |
| Output Points | 20 |
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Points | 40 (24DI+16DO) |
| Color | Normal |
|---|---|
| Output Method | Relay |
| CommunicationProtocols | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, DeviceNet |
| PowerSupply | 24V DC Or 110/220V AC |
| Output Typt | Relay |
| PowerSupply | 24V DC Or 120/230V AC |
|---|---|
| Weight | 0.5KG |
| OperatingTemperature | -20°C To 60°C |
| OutputType | Digital And Analog |
| ScanTime | Typically 1 To 10 Ms |
| Color | Normal |
|---|---|
| Output_Type | Relay |
| Number_of_Outputs | 10 |
| Total Points | 60 Points. |
| Input Points | 36 Points. |
| Points | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Input_Type | Digital And Analog |
| Output_Type | Digital And Analog |
| Output Method | Relay |
| Color | Normal |
| Actual Price | Based On Offer |
|---|---|
| ProgrammingLanguage | Ladder Logic, Function Block Diagram, Structured Text |
| Points | 40 (24DI+16DO) |
| Weight | 0.2 KG |
| MemoryCapacity | From 2 KB To 1 MB Or More |
| Part No | F2-08AD-1 |
|---|---|
| Number_of_Outputs | 10 |
| Input_Voltage | 24 V DC |
| Output Points | 20 |
| Number_of_Inputs | 14 |
| Actual Price | Based On Offer |
|---|---|
| Output Method | Transistor |
| Productname | Programmable Logic Controller |
| Programminglanguage | Ladder Logic, Function Block Diagram, Structured Text |
| Part Type | Sysmac CPM2A |
| Actual Value | Negotiabled Price |
|---|---|
| Output Typt | Relay |
| Part No | F4-04DA |
| Part Type | Sysmac CPM2A |
| Power Supply Voltage | AC240-360V. |