| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Vervaardiging | Siemens |
| Sollicitatie | Productie en procescontrole |
| Connectiviteit | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Nalevingsnormen | CE, UL, ROHS |
| Levertijd | 5-7 DAGEN |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 pc's |
| Merknaam | Allen‑Bradley |
| Modelnummer | 1794-PS3 |
| Kleur | Normaal |
|---|---|
| energieverbruik | 5 W |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Invoerpunten | 36DI |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Voeding | 24 V gelijkstroom, 110 V wisselstroom, 220 V wisselstroom |
| Montagetype | DIN-rail, paneelmontage |
| Uitvoertype | Digitale uitgang, analoge uitgang |
| Sollicitatie | Productie, procescontrole |
| Programmeertaal | Ladder Logic, Function Block Diagram, gestructureerde tekst |
|---|---|
| Invoertype | Digitaal, Analogon |
| Montagetype | DIN-rail, paneelmontage |
| Productnaam | Automatisering van industriële besturing |
| categorie | Automatisering en besturingssystemen |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Weergavetype | LCD- of LED-indicatoren |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Weergavetype | LCD- of LED-indicatoren |
| Voeding | 24V DC of 110/220V AC |
| Artikelnr | EJA530A-EAS4N-00DNFU1 |
|---|---|
| Betaling | TT |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 80°C |
| Productnaam | Servomotor |
| Overbelastingscapaciteit | Sterk |