| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Sollicitatie | Pompen, ventilatoren, compressoren, transportbanden |
|---|---|
| Gebruikersinterface | HMI-aanraakscherm / bewaking op afstand |
| Beschermingsgraad | IP54 / IP55 / IP65 |
| Efficiëntieklasse | IE2, IE3, IE4 |
| Spanning | 220V, 380V, 415V, 440V |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |