1.Ürüne Genel Bakış
INVT GD290-2R2G/003P-4, INVT GD290 serisi düşük voltajlı, çok işlevli bir evrensel vektör frekans dönüştürücüsüdür. Üç fazlı 380–480V ile 2,2kW ağır yük (G) / 3kW hafif yük (P) için tasarlanmıştır. Kitap benzeri kompakt bir tasarıma sahiptir, küresel enerji şebekeleriyle uyumludur ve yüksek performans ile yüksek güvenilirliği dengeleyerek temel olarak endüstriyel genel amaçlı uygulamaları hedef alır. INVT, Inc.
2. Ürün Avantajları
A. Yüksek performanslı vektör kontrolü: Sensörsüz vektör kontrolü (SVC), 0,5Hz çıkış, %150 yüksek tork, kararlı ağır yük başlatma; PG vektör kontrollü V/F/'yi destekler, hız düzenleme doğruluğu ±%0,2.
B. Enerji tasarrufu sağlayan ve verimli: ECO enerji tasarrufu algoritması + akıllı uyku modu, fanlar ve pompalar gibi değişken tork yükleri için önemli miktarda enerji tasarrufu.
C. Yüksek güvenilirlik ve dayanıklılık: Dahili C3 EMC filtresi, DC reaktörü; kalın üç geçirmez kaplamalı, toz geçirmez, neme dayanıklı, korozyona dayanıklı çekirdek levha; CE/RoHS sertifikası.
D. Kullanımı ve entegrasyonu kolay: Yer tasarrufu için kitap şeklinde; dahili frenleme ünitesi (110kW'a kadar); Modbus/PROFINET/CANopen'ı destekler; 24V yardımcı güç kaynağı, elektrik kesintisi durumunda ayarlanabilir.
e. Zengin işlevler: Çoklu pompa sirkülasyonu, hız takibi, elektrik kesintisi yeniden başlatma, 16 hız ayarları, su temini / HVAC / nakliye ve diğer senaryolara uygundur.
| Proje | parametre |
|---|---|
| Modeli | GD290-2R2G/003P-4 |
| Güç | 2,2kW (Ağır hizmet G) / 3kW (Hafif yük P) |
| Giriş | Üç fazlı 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Çıkış | 0–400Hz, Üç Fazlı 0–Nominal Gerilim |
| Kontrol modu | PG'siz Vektör (SVC) / V/F / PG Vektörü (FVC) |
| Aşırı yük kapasitesi | %180 60'lar, %200 10'lar |
| İletişim | Modbus RTU/TCP,PROFINET,CANopen(Opsiyonel) |
| Korumak | Aşırı Akım / Aşırı Gerilim / Düşük Gerilim / Faz Kaybı / Aşırı Isınma / Aşırı Yük / Toprak Arızası |
| çevre | Sıcaklık aralığı: -10°C ila +50°C, zorlu çalışma koşullarına uygun üç geçirmez kaplama |