1.Ürün Genel Görünümü:
GD290 serisi üç fazlı 380V yüksek performanslı evrensel vektör frekans dönüştürücüsünün ağır yük kapasitesi 5,5 kW ve hafif yük kapasitesi 7,5 kW'dur.Klasik bir ders kitabı şeklinde kompakt bir gövdeye sahiptir, gelişmiş vektör kontrol teknolojisi ile donatılmıştır. hızlı tepki ile sorunsuz çalışır, yüksek güçlü endüstriyel motorların hız düzenlemesi için uygundur,Kurulumu kolaydır ve sağlam bir istikrarı vardır.Genel otomasyon ekipmanları için ana akım hız düzenleme sürücü ürünüdür.
2.Ürün Avantajları:
Düşük frekanslı yüksek tork çıkışı, ağır yükle çalıştırma sırasında gecikme yok, güçlü yük uyarlanabilirliği
b. Geniş gerilimli çalışma, şebeke gerilim dalgalanmaları altında bile istikrarlı performans
c. Toz, nem, yağ geçirmez, endüstriyel koşullarda dayanıklı, üç kanatlı devre kartı olan tüm makine
D. Enerji tasarrufu sağlayan hız düzenleme modu, fanların ve pompaların uzun süreli kullanımı için etkili enerji tasarrufu
Basit ve anlaşılabilir işletim paneli, basit parametreler ayarlama, hızlı hata teşhisi
f. Standart endüstriyel iletişim arayüzü, tüm otomatik kontrol sistemine kolayca bağlanır
G. Çoklu elektrik koruma fonksiyonları, aşırı yüklenmeye, aşırı voltaj, düşük voltaj ve aşırı ısınmaya karşı kapsamlı koruma
Mükemmel ısı dağılım performansı, uzun süreli tam yüklü sürekli çalışma yanması kolay değildir
3.Teknik özellikler(GD290-5R5G/7R5P-4)
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | GD290-5R5G/7R5P-4 |
| Güç | Ağır yük: 5.5 kW / Hafif yük: 7.5 kW |
| Giriş voltajı | Üç fazlı AC 380V - 480V (±15%), 50/60Hz |
| Çıkış sıklığı | 0 ¢ 400 Hz |
| Kontrol modunda. | V/F, Sensörsüz Vektör (SVC) |
| Aşırı yükleme kapasitesi | Ağır yük: 60'lar için% 150; Hafif yük: 60'lar için% 120 |
| İletişim | Modbus RTU |
| Koruma | IP20 |
| Soğutma yöntemi | Isı dağılımı için zorunlu hava soğutması |