| Yumuşak Başlangıç Zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
|---|---|
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| Çıkış Frekansı | 0-400Hz |
| Depolama sıcaklığı aralığı | -20°C ila 70°C |
| Genişleme Yeteneği | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| Montaj | DIN Ray veya Panel Montajı |
|---|---|
| Parça Numarası | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Sertifikalar | CE, UL, ROHS |
| Koruma derecesi | IP65 |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Harmonik Azaltma | Dahili reaktör veya filtre seçenekleri |
| Çıkış frekansı aralığı | 0 ila 400 Hz veya daha yüksek |
| Frekans Aralığı | 0-400Hz |
| Hafıza | 50 kB |
|---|---|
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Çıkış voltajı | 0-480VAC |
| Çıkış Frekans Aralığı | 0-400Hz |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 0-400Hz |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Yumuşak durma zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
| Vakum pompası | Darbe Genişlik Modülasyonu (PWM) |
| Yeterlik | % 98'e kadar |
|---|---|
| Çıkış voltajı | Giriş voltajına kadar değişken |
| Boyutlar | 90 mm x 60 mm x 75 mm |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Hızlanma/Yavaşlama Süresi | 0,1 ila 6000 saniye |
| Baypas işlevi | Manuel/Otomatik Bypass mevcut |
|---|---|
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Görüntüleme türü | Durum ve parametre ayarları için LCD veya LED ekran |
| Modeli | CPM2A-60CDR-A |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| Başvuru | Pompalar, Fanlar, Kompresörler, Konveyörler |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP54 / IP55 / IP65 |
| Gerilim | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Faz | Üç Fazlı |
| Sıklık | 50 Hz / 60 Hz |
| Montaj | DIN Ray / Panel Montajı |
|---|---|
| Ethernet bağlantı noktaları | 8 ila 24 bağlantı noktası |
| Güç tüketimi | 10W'tan az |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Ağırlık | 1,2 kilo |
| Malzeme | Çelik |
| Nominal Hız | 2500rpm |
| Dişli oranı | 1/45.569 |