| Czas miękkiego startu | 0,1 do 60 sekund |
|---|---|
| Aktualna cena | Negocjowane |
| Częstotliwość wyjściowa | 0-400 Hz |
| Zakres temperatur przechowywania | -20°C do 70°C |
| Możliwość rozbudowy | Obsługiwana rozbudowa modułowa |
| Montowanie | Montaż na szynie DIN lub panelu |
|---|---|
| Nr części | 200-595-072-122 Procesor VM600 |
| Certyfikaty | CE, UL, Rohs |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Temperatura pracy | -10°C do 50°C |
|---|---|
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Łagodzenie harmonicznych | Wbudowane opcje reaktora lub filtra |
| Zakres częstotliwości wyjściowej | 0 do 400 Hz lub więcej |
| Zakres częstotliwości | 0-400 Hz |
| Pamięć | 50kB |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
| Zakres częstotliwości wyjściowej | 0-400 Hz |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 0-400 Hz |
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
| Czas miękkiego zatrzymania | 0,1 do 60 sekund |
| Metoda kontroli | Modulacja szerokości impulsu (PWM) |
| Efektywność | Do 98% |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | Zmienne, aż do napięcia wejściowego |
| Wymiary | 90 mm x 60 mm x 75 mm |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
| Czas przyspieszania/hamowania | 0,1 do 6000 sekund |
| Funkcja obejścia | Dostępny ręczny/automatyczny bypass |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD lub LED pokazujący stan i ustawienia parametrów |
| Model | CPM2A-60CDR-A |
| Punkty Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Aplikacja | Pompy, wentylatory, sprężarki, przenośniki |
|---|---|
| Ocena ochrony | IP54/IP55/IP65 |
| woltaż | 220 V, 380 V, 440 V, 660 V |
| Faza | Trójfazowy |
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Montowanie | Montaż na szynie DIN/panelu |
|---|---|
| Porty Ethernet | 8 do 24 portów |
| Pobór mocy | Mniej niż 10 W |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Waga | 1,2 kg |
| Tworzywo | Stal |
| Prędkość znamionowa | 2500 obr./min |
| Współczynnik przekładni | 1/45.569 |