| Toplam Puan | 60 puan. |
|---|---|
| Parça Numarası | PT5501A |
| montaj tipi | IP65 |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| tip | Otomasyon Sistemi |
|---|---|
| Kategori | Otomasyon |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Güç | 2 |
| giriş sayısı | 16 ila 64 |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| Görüntülemek | İsteğe bağlı LCD veya LED göstergeler |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Tip | Otomasyon Sistemi |
| Parça Numarası | XVME-564 |
|---|---|
| Power_supply | 24 V DC |
| Çıkış Noktaları | 20 |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
|---|---|
| Modeli | S7-1200 |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, Seri Bağlantı Noktaları |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Ağırlık | Yaklaşık. 0,5 ila 1,5 kg |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |