| Power | Heavy Load: 15kW / Light Load: 18.5kW |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Output Frequency | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F, Sensorless Vector (SVC) Overload Capacity |
| Overload Capacity | Heavy Load: 150% For 60s; Light Load: 120% For 60s |
| Power | Heavy Load: 18.5kW / Light Load: 22kW |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Output Frequency | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F, Sensorless Vector (SVC) Overload Capacity |
| Overload Capacity | Heavy Load: 150% For 60s; Light Load: 120% For 60s |
| Power | Heavy Load: 5.5kW / Light Load: 7.5kW |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase AC 380V - 480V (±15%), 50/60Hz |
| Output Frequency | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F, Sensorless Vector (SVC) Overload Capacity |
| Overload Capacity | Heavy Load: 150% For 60s; Light Load: 120% For 60s |
| Power | Heavy Load: 11kW / Light Load: 15kW |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Output Frequency | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F, Sensorless Vector (SVC) Overload Capacity |
| Overload Capacity | Heavy Load: 150% For 60s; Light Load: 120% For 60s |
| Power | Heavy Load: 5.5kW / Light Load: 7.5kW |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Output Frequency | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F, Sensorless Vector (SVC) Overload Capacity |
| Overload Capacity | Heavy Load: 150% For 60s; Light Load: 120% For 60s |
| Power | Heavy Load: 3.0kW / Light Load: 4.0kW |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Output Frequency | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F Control, Sensorless Vector Control |
| Overload Capacity | Heavy Load: 150% For 60s; Light Load: 120% For 60s |
| Power | Heavy Load: 3.0kW / Light Load: 4.0kW |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Output Frequency | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F Control, Sensorless Vector Control |
| Overload Capacity | Heavy Load: 150% For 60s; Light Load: 120% For 60s |
| Power | Heavy Load: 2.2kW / Light Load: 3.0kW |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase AC 380V - 480V 50/60Hz |
| Output Frequency | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F Control, Sensorless Vector Control |
| Overload Capacity | Heavy Load: 150% For 60s; Light Load: 120% For 60s |
| Power | Heavy Load: 1.5kW / Light Load: 2.2kW |
|---|---|
| Input Voltage | 380–480V AC, Three-phase |
| Output Frequency | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F、SVC、FVC |
| Overload Capacity | Heavy Load: 150% For 60s; Light Load: 120% For 60s |
| Power | Heavy Load: 0.75kW / Light Load: 1.5kW |
|---|---|
| Input Voltage | 380–480V AC, Three-phase |
| Output Frequency | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F、SVC、FVC |
| Overload Capacity | Heavy Load: 150% For 60s; Light Load: 120% For 60s |