| Power | 22kW (Heavy-duty G) / 30kW (Light-load P) |
|---|---|
| Input | Three-phase 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Output | 0 - 400Hz, Three-phase 0 - 480V |
| Control Mode | SVC/FVC/V/F |
| Environmental Temperature | −10℃~+40℃ |
| Power | 30kW (Heavy-duty G) / 37kW (Light-load P) |
|---|---|
| Input | Three-phase 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Output | 0 - 400Hz, Three-phase 0 - 480V |
| Control Mode | SVC/FVC/V/F |
| Environmental Temperature | −10℃~+40℃ |
| Power | 18.5kW (Heavy-duty G) / 22kW (Light-load P) |
|---|---|
| Input | Three-phase 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Output | 0 - 400Hz, Three-phase 0 - 480V |
| Control Mode | SVC/FVC/V/F |
| Environmental Temperature | −10℃~+40℃ |
| Power | 11kW (Heavy-duty G) / 15kW (Light-load P) |
|---|---|
| Input | Three-phase 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Output | 0 - 400Hz, Three-phase 0 - 480V |
| Control Mode | SVC/FVC/V/F |
| Overload Capacity | 1:200(SVC) |
| Power | 7.5kW (Heavy-duty G) / 11kW (Light-load P) |
|---|---|
| Input | Three-phase 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Output | 0 - 400Hz, Three-phase 0 - 480V |
| Control Mode | SVC/FVC/V/F |
| Overload Capacity | 1:100(SVC);1:1000(FVC) |
| Power | 11kW (Heavy-duty G) / 15kW (Light-load P) |
|---|---|
| Input | Three-phase 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Output | 0 - 400Hz, Three-phase 0 - 480V |
| Control Mode | SVC/FVC/V/F |
| Overload Capacity | 1:200(SVC) |
| Power | 4kW (Heavy-duty G) / 5.5kW (Light-load P) |
|---|---|
| Input | Three-phase 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Output | 0 - 400Hz, Three-phase 0 - 480V |
| Control Mode | SVC/FVC/V/F |
| Overload Capacity | 1:100(SVC);1:1000(FVC) |
| Power | 3kW (Heavy-duty G) / 4kW (Light-load P)) |
|---|---|
| Input | Three-phase 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Output | 0 - 400Hz, Three-phase 0 - 480V |
| Control Mode | SVC/FVC/V/F |
| Overload Capacity | 1:100(SVC);1:1000(FVC) |
| Power | 4kW (Heavy-duty G) / 5.5kW (Light-load P) |
|---|---|
| Input | Three-phase 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Output | 0 - 400Hz, Three-phase 0 - 480V |
| Control Mode | SVC/FVC/V/F |
| Overload Capacity | 1:100(SVC);1:1000(FVC) |
| Power | 2.2kW (Heavy-duty G) / 3kW (Light-load P) |
|---|---|
| Input | Three-phase 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Output | 0–400Hz, Three-phase 0–Rated Voltage |
| Control Mode | PG-less Vector (SVC) / V/F / PG Vector (FVC) |
| Overload Capacity | 180% 60s,200% 10s |