| Rated Power | 250kW(335HP) |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase 380-440V AC (±15%) |
| Input Frequency | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Rated Output Current | 460A |
| Output Frequency | 0.1‑400Hz |
| Rated Power | 200kW(268HP) |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase 380-440V AC (±15%) |
| Input Frequency | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Rated Output Current | 370A |
| Output Frequency | 0.1‑400Hz |
| Rated Power | 220kW(295HP) |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase 380-440V AC (±15%) |
| Input Frequency | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Rated Output Current | 420A |
| Output Frequency | 0.1‑400Hz |
| Rated Power | 160kW(215HP) |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase 380-440V AC (±15%) |
| Input Frequency | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Rated Output Current | 320A |
| Output Frequency | 0.1‑400Hz |
| Rated Power | 185kW(250HP) |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase 380-440V AC (±15%) |
| Input Frequency | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Rated Output Current | 380A |
| Output Frequency | 0.1‑400Hz |
| Rated Power | 132kW(180HP) |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase 380-440V AC (±15%) |
| Input Frequency | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Rated Output Current | 260A |
| Output Frequency | 0.1‑400Hz |
| Rated Power | 110kW(150HP) |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase 380-440V AC (±15%) |
| Input Frequency | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Rated Output Current | 220A |
| Output Frequency | 0.1‑400Hz |
| Rated Power | 90kW(120HP) |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase 380-440V AC (±15%) |
| Input Frequency | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Rated Output Current | 180A |
| Output Frequency | 0.1‑400Hz |
| Rated Power | 75kW(100HP) |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase 380-440V AC (±15%) |
| Input Frequency | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Rated Output Current | 150A |
| Output Frequency | 0.1‑400Hz |
| Rated Power | 55kW(75HP |
|---|---|
| Input Voltage | Three-phase 380-440V AC (±15%) |
| Input Frequency | 63Hz(47‑50/60Hz) |
| Rated Output Current | 115A |
| Output Frequency | 0.1‑400Hz |