| Rated Inputvoltage (V) | For The -4 Type: 3PH 380V(-15%)–440V(+10%) |
|---|---|
| Rated Outputvoltage (V) | Equal To The Input Voltage, With The Deviation Less Than 5% |
| Rated Output Frequency (Hz) | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F Control And Sensorless Vector Control (SVC) |
| Motor Type | Asynchronous Motor (AM) |
| Rated Input Frequency (Hz) | 50Hz Or 60Hz, With A Permissible Range Of 47~63Hz |
|---|---|
| Rated Output Voltage (V) | Equal To The Input Voltage With An Error Of Less Than 5% |
| Control Mode | V/f Control |
| Maximum Output Frequency | 400Hz |
| Speed Ratio | 1:100 |
| Rated Inputvoltage (V) | For The -4 Type: 3PH 380V(-15%)–440V(+10%) |
|---|---|
| Rated Outputvoltage (V) | Equal To The Input Voltage, With The Deviation Less Than 5% |
| Rated Output Frequency (Hz) | 0–400Hz |
| Control Mode | V/F Control And Sensorless Vector Control (SVC) |
| Motor Type | Asynchronous Motor (AM) |
| Rated Input Frequency (Hz) | 50Hz Or 60Hz, With A Permissible Range Of 47~63Hz |
|---|---|
| Rated Output Voltage (V) | Equal To The Input Voltage With An Error Of Less Than 5% |
| Control Mode | V/f Control |
| Maximum Output Frequency | 400Hz |
| Speed Ratio | 1:100 |
| Rated Input Frequency (Hz) | 50Hz Or 60Hz, With A Permissible Range Of 47~63Hz |
|---|---|
| Rated Output Voltage (V) | Equal To The Input Voltage With An Error Of Less Than 5% |
| Control Mode | V/f Control |
| Maximum Output Frequency | 400Hz |
| Speed Ratio | 1:100 |
| Rated Input Frequency (Hz) | 50Hz Or 60Hz, With A Permissible Range Of 47~63Hz |
|---|---|
| Rated Output Voltage (V) | Equal To The Input Voltage With An Error Of Less Than 5% |
| Control Mode | V/f Control |
| Maximum Output Frequency | 400Hz |
| Speed Ratio | 1:100 |
| Rated Input Frequency (Hz) | 50Hz Or 60Hz, With A Permissible Range Of 47~63Hz |
|---|---|
| Rated Output Voltage (V) | Equal To The Input Voltage With An Error Of Less Than 5% |
| Control Mode | V/f Control |
| Maximum Output Frequency | 400Hz |
| Speed Ratio | 1:100 |
| Rated Input Frequency (Hz) | 50Hz Or 60Hz, With A Permissible Range Of 47~63Hz |
|---|---|
| Rated Output Voltage (V) | Equal To The Input Voltage With An Error Of Less Than 5% |
| Control Mode | V/f Control |
| Maximum Output Frequency | 400Hz |
| Speed Ratio | 1:100 |
| Rated Input Frequency (Hz) | 50Hz Or 60Hz, With A Permissible Range Of 47~63Hz |
|---|---|
| Rated Output Voltage (V) | Equal To The Input Voltage With An Error Of Less Than 5% |
| Control Mode | V/f Control |
| Maximum Output Frequency | 400Hz |
| Speed Ratio | 1:100 |
| Rated Input Frequency (Hz) | 50Hz Or 60Hz, With A Permissible Range Of 47~63Hz |
|---|---|
| Rated Output Voltage (V) | Equal To The Input Voltage With An Error Of Less Than 5% |
| Control Mode | V/f Control |
| Maximum Output Frequency | 400Hz |
| Speed Ratio | 1:100 |