| Wymiary | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj ma niewielkie rozmiary |
|---|---|
| Zasilanie | 12-24 V prądu stałego |
| Czas reagowania | Zwykle 1-10 ms |
| Temperatura robocza | -25°C do 85°C |
| Ocena ochrony | IP65, IP67, IP68 |
| Czas dostawy | 5-7 DNI |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000 szt |
| Nazwa handlowa | Honeywell |
| Orzecznictwo | Brand new original |
| Czas dostawy | 5-7 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000szt |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Schneider |
| Czas dostawy | 5-7 DNI |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000 szt |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Schneider |
| Punkty wyjściowe | 20 |
|---|---|
| Funkcjonować | Kontroluj prędkość i moment obrotowy silników elektrycznych poprzez zmianę częstotliwości wejściowej |
| Napięcie wejściowe | Zwykle 200–600 V prądu przemiennego |
| Rodzaj mocowania | Do montażu na ścianie, do montażu na panelu, do montażu na podłodze |
| Moc znamionowa | 0,5 kW do 1000 kW (różni się w zależności od modelu) |