| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Aplikacja | Pompy, wentylatory, sprężarki, przenośniki |
|---|---|
| Ocena ochrony | IP54/IP55/IP65 |
| woltaż | 220 V, 380 V, 440 V, 660 V |
| Faza | Trójfazowy |
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Zapłata | TT |
|---|---|
| Typ mocowania | Mocowanie kołnierzowe |
| Opór termiczny | 0,65 ℃/w |
| Chipset systemowy | Intela 845GV |
| Ciągły moment obrotowy | 1,26 nm |
| Znamionowy moment obrotowy | 20,5 Nm |
|---|---|
| Aplikacja | Robotyka, maszyny CNC |
| Czas realizacji | Około 7 dni normalnie |
| Lepkość pracy | 16 ~ 25 mm²/s |
| Zapłata | TT\Paypal\Western Union |
| Poziom odporności na ciepło | Poziom F |
|---|---|
| Aplikacja | Eksperyment DIY |
| Ochrona | IP65 |
| szerokość | 600 |
| Zapłata | TT |