| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
| Język programowania | Logika drabinkowa, blok funkcyjny, tekst strukturalny |