| Architectuur | Gedistribueerde architectuur met meerdere controllers |
|---|---|
| Betrouwbaarheid | Hoge betrouwbaarheid met redundantiefuncties |
| Toepassingsgebieden | Gebruikt in industrieën zoals olie en gas, energieopwekking, chemie en productie |
| Maatwerk | Configureerbare besturingsstrategieën en logische programmering |
| Integratie | Integreert met SCADA, PLC's en andere automatiseringssystemen |
| Afmetingen | 190 mm x 140 mm x 40 mm |
|---|---|
| screenSize | 7 inch |
| Invoermethode | Capacitieve aanraking |
| Montagetype | Paneelmontage |
| Gewicht | 500 Gram |
| Productnaam | Mens-machine-interface (HMI) |
|---|---|
| operatingSystem | Ingebed LINUX |
| Ondersteunde protocollen | Modbus, Profibus, CANopen |
| Geheugencapaciteit | 128 MB RAM, 128 MB Flash |
| Bedrijfsspanning | 24 V DC |
| Schaalbaarheid | Hoog, ondersteunt uitbreiding van kleine naar grote systemen |
|---|---|
| Architectuur | Gedistribueerd, modulair |
| Communicatieprotocol | Ondersteunt meerdere protocollen (bijv. Ethernet/IP, Modbus, Profibus) |
| Alarmbeheer | Geavanceerd alarm- en gebeurtenisbeheer |
| Realtimecontrole | Ja, biedt realtime procescontrole |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Vervaardiging | Siemens |
|---|---|
| Model | S7-1200 |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Onderdeelnr | Sz-4 |
| Invoerpunten | 28 |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| energieverbruik | 5 W |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Afmetingen | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |