| Skalowalność | Modułowy i rozszerzalny |
|---|---|
| Kategoria | Automatyzacja |
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
|---|---|
| Aplikacja | Kontrola produkcji i procesu |
| Łączność | Wi-Fi, Ethernet, port szeregowy |
| Zasilanie | 24 V DC / 110-240 V AC |
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
|---|---|
| Gwarancja | Gwarancja producenta 1-3 lata |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Aplikacja | Kontrola procesu |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110-240 V AC |
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Kategoria | Systemy automatyki i sterowania |
| Typ wyjścia | Cyfrowe, analogowe, przekaźnikowe |
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
|---|---|
| Montowanie | Montaż na szynie DIN lub panelu |
| Kategoria | Systemy automatyki i sterowania |
| Aplikacja | Kontrola produkcji i procesu |
| Model | S7-1200 |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110-240 V AC |
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Kategoria | Systemy automatyki i sterowania |
| Typ wyjścia | Cyfrowe, analogowe, przekaźnikowe |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
|---|---|
| waga | Około. 0,5 do 1,5kg |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Języki programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych, tekst strukturalny |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Kategoria | Systemy automatyki i sterowania |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Język programowania | Logika drabinkowa, blok funkcyjny, tekst strukturalny |
|---|---|
| Typ | System automatyzacji |
| Aplikacja | Kontrola procesu i automatyzacja |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
| Nr części | 200-595-072-122 Procesor VM600 |