| Klasa napięcia (V) | Trójfazowe prądy przenośne 380 V do 480 V |
|---|---|
| Moc (kW) | 37 |
| Prąd wejść (A) | 90 |
| Prąd wyjściowy (A) | 75 |
| Wymiary (mm) | 100 (W) x 400 (H) x 305 (D) |
| Dwu-/czterokwadranowy napęd prądu zmiennego | Dwu-kwadrant |
| Dokładność stabilności prędkości | V/f: ±1,0% SVC: ±0,5% FVC: ±0,02% |
| Dokładność regulacji momentu obrotowego | SVC: ± 5% (powyżej 10 Hz) FVC: ± 3% |
| Moment uruchomienia | SVC: 0,25 Hz/150% FVC: 0 Hz/180% |
| Pojemność przeciążenia | 1 godzina przy 115% obciążenia znamionowego; 1 minuta przy 150% obciążenia znamionowego; 2 sekundy przy 178% obciążenia znamionowego |
| Częstotliwość nośnika | V/f: od 0,8 kHz do 12 kHz; SVC, FVC: od 2 kHz do 12 kHz; częstotliwość nośna jest automatycznie regulowana zgodnie z temperaturą zlewu cieplnego. |