| Dimensions | 90 X 100 X 75 Mm |
|---|---|
| Output Typt | Relay |
| Point | 14 (8DI+6DO) |
| Condition | New Original With Sealed |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Dimensions | 90 X 100 X 75 Mm |
|---|---|
| Output Typt | Relay |
| Point | 14 (8DI+6DO) |
| Condition | New Original With Sealed |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Dimensions | 90 X 100 X 75 Mm |
|---|---|
| Output Typt | Relay |
| Point | 14 (8DI+6DO) |
| Condition | New Original With Sealed |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Dimensions | 90 X 100 X 75 Mm |
|---|---|
| Output Typt | Relay |
| Point | 14 (8DI+6DO) |
| Condition | New Original With Sealed |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Continuous Torque | 1.26 Nm |
|---|---|
| Types Of | High Inertia |
| Application | Robotics, CNC Machines, Automation |
| Maximum Current | 10A |
| Speed | 0 - 3000 RPM |
| Voltage | 24V DC |
|---|---|
| Connection Type | Cable With Connector |
| Maximum Operating Voltage | 325v |
| Input Power Supply | 220V |
| Protection Class | IP65 |
| Line Length | 20cm |
|---|---|
| Depth | 105 |
| Voltage | 24V DC |
| Step Angle | 1.8±5% Degree/step |
| Protection Class | IP20 |
| Delivery Time | 5-7 days |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 10000 pcs |
| Brand Name | MOOG |
| Certification | Brand new original |
| Application | Pumps, Fans, Compressors, Conveyors |
|---|---|
| Protectionrating | IP54 / IP55 / IP65 |
| Voltage | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Phase | Three-phase |
| Frequency | 50 Hz / 60 Hz |
| Application | Pumps, Fans, Compressors, Conveyors |
|---|---|
| Protectionrating | IP54 / IP55 / IP65 |
| Voltage | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Phase | Three-phase |
| Frequency | 50 Hz / 60 Hz |