| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Application | Pumps, Fans, Compressors, Conveyors |
|---|---|
| Protectionrating | IP54 / IP55 / IP65 |
| Voltage | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Phase | Three-phase |
| Frequency | 50 Hz / 60 Hz |
| Dimensions | 90 X 100 X 75 Mm |
|---|---|
| Output Typt | Relay |
| Point | 14 (8DI+6DO) |
| Condition | New Original With Sealed |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Dimensions | 90 X 100 X 75 Mm |
|---|---|
| Output Typt | Relay |
| Point | 14 (8DI+6DO) |
| Condition | New Original With Sealed |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Dimensions | 90 X 100 X 75 Mm |
|---|---|
| Output Typt | Relay |
| Point | 14 (8DI+6DO) |
| Condition | New Original With Sealed |
| Power_Supply | 24 V DC |