| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Sollicitatie | Pompen, ventilatoren, compressoren, transportbanden |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP54 / IP55 / IP65 |
| Spanning | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Fase | Driefasig |
| Frequentie | 50 Hz / 60 Hz |
| Afmetingen | 90 x 100 x 75 mm |
|---|---|
| Uitgangstype | Relais |
| Punt | 14 (8DI+6DO) |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Power_supply | 24 V DC |
| Afmetingen | 90 x 100 x 75 mm |
|---|---|
| Uitgangstype | Relais |
| Punt | 14 (8DI+6DO) |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Power_supply | 24 V DC |
| Afmetingen | 90 x 100 x 75 mm |
|---|---|
| Uitgangstype | Relais |
| Punt | 14 (8DI+6DO) |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Power_supply | 24 V DC |