| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| kategori | Otomasyon |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| kategori | Otomasyon |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Hafıza | 1 |
|---|---|
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| ağırlık | 500 Gram |
| İşlev | Endüstriyel süreçleri otomatikleştirir |
| Bakım desteği | Uzaktan teşhis ve sistem sağlığı izleme |
|---|---|
| Mimarlık | Dağıtılmış, modüler |
| UserInterface | Grafiksel İnsan-Makine Arayüzü (HMI) |
| Entegrasyon yeteneği | SCADA, PLC'ler ve diğer otomasyon sistemleriyle entegre olur |
| İletişim protokolü | Birden fazla protokolü destekler (örn. Ethernet/IP, Modbus, Profibus) |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
|---|---|
| Güvenlik özellikleri | Güvenlik dereceli G/Ç'yi ve işlevleri destekler |
| Renk | Normal |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Bloğu, Yapılandırılmış Metin |
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| kategori | otomasyon ekipmanları |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
|---|---|
| UserInterface | HMI Dokunmatik Ekran / Yazılım Arayüzü |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Ağırlık | Yaklaşık. 0,5 ila 1,5 kg |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, proses kontrolü, makine kontrolü |
| ağırlık | 0,68 kilo |
| Çıkış Türü | Röle |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Başvuru | Pompalar, Fanlar, Kompresörler, Konveyörler |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP54 / IP55 / IP65 |
| Gerilim | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Faz | Üç Fazlı |
| Sıklık | 50 Hz / 60 Hz |