| Typ mocowania | Montaż na ścianie lub na panelu |
|---|---|
| Wyświetlacz | Wyświetlacz LCD lub LED |
| Moc znamionowa | 0,5 KW do 500 KW |
| Łagodzenie harmonicznych | Obsługiwany wbudowany dławik DC lub filtr zewnętrzny |
| Zakres temperatur pracy | -10°C do 50°C |
| Napięcie wejściowe | 200-480 V AC |
|---|---|
| Czas przyspieszania/hamowania | 0,1 do 6000 sekund |
| Przeciążalność | 150% przez 1 minutę |
| Łagodzenie harmonicznych | Wbudowane filtry lub opcje zewnętrzne |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
| Przeciążalność | 150% przez 1 minutę |
|---|---|
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
| Zakres temperatur pracy | -10°C do 50°C |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
| Typ mocowania | Montaż na ścianie lub na panelu |
| Zakres temperatur otoczenia | -10°C do 50°C |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrzem (wentylator) |
| Przeciążalność | 150% przez 1 minutę |
|---|---|
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
| Zakres temperatur pracy | -10°C do 50°C |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrza |
|---|---|
| Klasa ochrony | IP20 do IP66 |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED |
| Napięcie wejściowe | 200-480 V AC |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Czas reagowania | milisekundy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik, tranzystor, analogowy |
| Zasilanie | 24 V prądu stałego, 110 V prądu przemiennego, 220 V prądu przemiennego |
| Typ mocowania | Montaż na ścianie lub na panelu |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
| Czas przyspieszania/hamowania | 0,01 do 6000 sekund |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED |
| Klasa ochrony | IP20 do IP54 |
| Typ mocowania | Montaż na ścianie lub na panelu |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200-480 V AC |
| Zakres temperatur pracy | -10°C do 50°C |
| Funkcje ochrony | Przepięcie, podnapięcie, przetężenie, zwarcie, przegrzanie |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |
| Metoda kontroli | Sterowanie V/F, sterowanie wektorowe, bezczujnikowe sterowanie wektorowe |
|---|---|
| Klasa ochrony | IP20 do IP65 |
| Napięcie wejściowe | 200-480 V AC |
| Przeciążalność | 150% przez 1 minutę |
| Napięcie wyjściowe | 0-480 V AC |