1.Productoverzicht
INVT GD290-003G/004P-4 is een krachtige universele omvormer uit de Goodrive290-serie van Inventec. Het is geschikt voor 3 kW zware belasting / 4 kW lichte belasting, met driefasige 380-480V-voeding. Het heeft een compact, boekachtig ontwerp en is compatibel met asynchrone/permanente magneetmotoren. Het benadrukt een hoge betrouwbaarheid, een sterk rijvermogen en een gemakkelijke integratie. Het wordt veel gebruikt in industriële belastingen met constant koppel/variabel koppel.
2. Productvoordelen
A. Uitstekende controle: zonder PG-vector (SVC) kan het een koppel van 150% bereiken bij 0,5 Hz; Met PG-vector (FVC) is de nauwkeurigheid vergelijkbaar met servo; De V/F-curve kan worden aangepast.
B. Hoge betrouwbaarheid: breed spanningsbereik van 380-480V; Printplaat met drielaagse anticorrosiecoating; Onafhankelijk ventilatiekanaal; Ingebouwd C3-filter (geschikt voor lange motorkabels).
C. Energiebesparing en hoog rendement: ECO-energiebesparend algoritme + intelligente slaapmodus, aanzienlijke energiebesparingen voor ventilatoren en pompen.
D. Eenvoudig te gebruiken en uit te breiden: ingebouwde remeenheid (tot 110 kW); Meerdere pompcirculatie; 24V hulpvoeding; Profinet/Modbus TCP/CANopen-communicatie.
e. Overbelastingscapaciteit: 60s bij 150% nominale stroom, 10s bij 180% nominale stroom, geschikt voor schokbelastingen.
| Project | parameter |
|---|---|
| Model | GD290-003G/004P-4 |
| Stroom | 3 kW (zware belasting G) / 4 kW (lichte belasting P) |
| Invoer | Driefasig 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Uitvoer | 0 - 400 Hz, driefasig 0 - 480 V |
| Controlemodus | SVC/FVC/V/F |
| Snelheidsverhouding | 1:100(SVC);1:1000(FVC) |
| Mededeling | Modbus RTU/TCP,PROFINET,CANopen (optioneel) |
| Beschermen | IP20,CE/RoHS |
| Afmetingen (breedte x hoogte x diepte) | 117×234×193mm |