| Reactiefrequentie | 2 kHz |
|---|---|
| Instelbaar snelheidsbereik | 1:1000 (V/C) |
| Controletype | FVC |
| Paneelnr | A5E02630230 A5E00213118/A5E02630231 |
| Verzendmethoden | DHL/FEDEX/EMS/TNT |
| Sollicitatie | Robotica, CNC-machines, automatiseringsapparatuur |
|---|---|
| Vermogensbereik | 0,4-250 kW |
| Beveiligingsfuncties | Overstroom, overspanning, oververhitting, kortsluiting |
| Maat | 2.5 |
| Voorwaarden | Nieuw Origineel Verzegeld Verpakt |
| Levertijd | 5-7 DAGEN |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 pc's |
| Merknaam | Rexroth |
| Certificering | Brand new original |
| Frequentie | 50/60 Hz |
|---|---|
| Communicatieinterface | RS485, EtherCAT |
| Beschermingsniveau | IP20 |
| Gewicht | 1,2 kg |
| AC-spanning | 208-230/240 V,220/380V,60V,AC220V |
| Kleur | Normaal |
|---|---|
| energieverbruik | 5 W |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Invoerpunten | 36DI |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |